Výhody apartmánů Aquasleep

Minule jsme Vám dali tipy na to, proč a jak si vybrat apartmán. Nyní bychom Vám představili naše apartmány, abyste viděli, co všechno vám nabízíme a proč jsme ideální volbou při hledání ubytování ve městě Veľký Meder.

Poloha

Moderně zařízený apartmán Aquasleep, Aquasleep II a Földes se nacházejí v tiché čtvrti města Velký Meder, pouhých 120 m od termálního koupaliště. Takže příjemné osvěžení v bazénech je pouze na krok. V blízkém okolí najdete i obchody a restaurace.

Cena

Ubytovací zařízení vás čekají výhodnými cenami i v sezóně i mimo sezónu. Pokud u nás strávíte dovolenou od soboty do soboty, tak vám nabízíme akci "Sedmý den zdarma na koupališti + 10 krát tobogánových svět zdarma".

Vybavení

Ubytování v apartmánech je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s toaletou, noční lampou, mini barem, televizorem, rádiem, klimatizací a WIFI. Čeká na vás plně vybavená kuchyň s ledničkou, mrazákem, rychlovarnou konvicí, sporákem a mikrovlnkou.
K dispozici máte i čistící prostředky, 1 × ručník na osobu, osušky a hygienické prostředky.

Další služby

Kromě vybavení poskytujeme i doplňkové služby. Můžete využívat k posezení altán, grilovat v zahradě a pro ty nejmenší jsme připravili i dětské hřiště. Parkování je také zajištěno ve dvoře. Poskytujeme i zvýhodněné čipové náramky na celodenní vstup do Termál parku Velký Meder s možností jednoho opuštění areálu.

Cílem našich apartmánů je zajišťovat hostům kvalitní ubytování a úplné soukromí v příjemném prostředí. Náš team se bude starat o Vaši pohodu a vynaložíme veškeré úsilí, abyste strávili u nás ty nejkrásnější chvíle v roce.

Doufáme, že jsme vás přesvědčili, že čas strávený u nás znamená úplný relax a služby na vysoké úrovni. Těšíme se na Vás a přejeme Vám pohodlné ubytování v našich ubytovacích zařízeních ve městě Veľký Meder.