Když léto, tak dovolená

Příchodem léta stále více uvažujeme nad tím, kde bychom strávili alespoň několik dní bez povinností. Listujeme katalogy, surfujeme na internetu, abychom našli naše vysněné destinace. Někteří preferují zahraničí, moře a velkoměsta, jiní raději zvolí cestování v tuzemsku.

Zda si na dovolené opravdu odpočineme, nezávisí jen od výběru destinace ale i od charakteru ubytování. K plánování dovolené patří i vhodné ubytování a výběr jeho typu je zásadní otázkou. Každý má svou ideální představu, ale jedno je společné, všichni si představujeme kvalitní a komfortní ubytování s příjemnou atmosférou, kde si můžeme odpočinout od každodenního shonu a strávit pěkné dny. Při výběru ubytování se vyplatí myslet i na jeho polohu a zaměření.

Pokud raději cestujete v tuzemsku, vyplatí se navštívit i lázeňské město Veľký Meder, které je jedním z nejvýznamnějších turistických center na jižním Slovensku. A máme pro Vás i tip na ubytování! V našich apartmánech Aquasleep můžete strávit úžasnou dovolenou. Aquasleep ve třech nově stavěných ubytovacích zařízeních - Apartmán Földes, Apartmán Aquasleep, Apartmán Aquasleep II - Vám nabízí pohodlné ubytování rodinného charakteru.

Apartmány Aquasleep se nacházejí na kraji města, v příjemném rekreačním prostředí, pouze 120 m od termálního koupaliště Thermal Corvinus Velký Meder. Hosty zde čeká klid a opravdu kvalitní služby. Ubytování Vám zajistíme ve dvoulůžkových pokojích - i s možností přistýlky - s kompletním vybavením.

Každý apartmán disponuje plně vybavenou kuchyní (elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, chladnička s mrazákem), kuchyňským sortimentem na přípravu jídel a dalšími kuchyňskými pomůckami, jídelnou, koupelnou, TV a bezplatný WIFI připojením. V rámci doplňkových služeb mohou hosté bezplatně využívat parkoviště v uzavřeném dvoře a mají možnost grilování a posezení na dvoře. Nabízíme ubytování pro širokou vrstvu návštěvníků - pro rodiny s dětmi, pro mladé, tak pro sportovně orientovaných hosty. Pro nejmenší ratolesti je k dispozici dětský koutek a ve venkovním areálu dětské houpačky.

Další naší výhodnou službou je poskytnutí zvýhodněných čipových náramků na celodenní vstup do Thermal Corvinus Velký Meder s možností jednoho opuštění areálu.

Samozřejmě můžete podívat i město, okolí a ochutnat i něco speciální a vybrat si z nabídky mnoha restaurací ve městě, a to i v blízkosti ubytování.

Pokud dáváte přednost ubytování s rodinnou atmosférou se stylovým a komfortním zařízením, tak apartmány Aquasleep Vás určitě nezklamou. Toto ubytování přispěje k tomu, abyste se cítili co nejpříjemněji, odpočinuli si od každodenního shonu a strávili příjemnou dovolenou ve Velkém Mederu, a to leckdy během celého roku.