Co zabalit na dovolenku?

Představte si, že už jste zažili příjemné ubytování, jste si vybrali dovolenou. Teraz následuje praktická část, zabalit kufor. Dáme ti pár tipů, co všechno a jak zbalit.

PÍŠTE ZOZNAM

Napište si seznam všech věcí, které chcete vzít s sebou.

6 VECÍ, NA KTORÉ NESMIETE ZABUDNÚŤ

  1. Platný cestovní pas nebo občanský průkaz
  2. Ostatné Cestovné Doklady (cestovná zmluva, pokyny, letenka, cestovný lístok, vodičský preukaz)
  3. Peněz, kreditní karta
  4. Cestovné pojištění
  5. Léky, které musíte používat, zdravotní kartička, Evropský důkaz zdravotního pojištění
  6. Mapa, navigace

+ 1 rada: Urobte si fotokópiu všech dokladů!

VYBERTE SI SPRÁVNU BATOŽINU

Cestovnú loži vyberte podle typu a charakteru pobytu. Najlepšie jsou kufry na kolieskách a jako příruční lůžko vyberte batoh nebo kabelku.

OBLEČENIE

Výber vhodného oblečenia doplnkov závisí od typu dovolenky, pivo určite nesmú chýbať plavky, Sandále, plážová obuv, spodná Povlečení, mikiny, kraťase, ľahká bunda, dlhé nohavice, pohodlné outdoorové Oblečenie pevná obuv na túry, pre dámy šaty na sukně. Nezabudnite ani na klobouk, šiltovku či šatku a na sluneční okuliare. Zbalte úsporně a tak, aby jednotlivé kusy oblečení byly dobře kombinovány.

TECHNIKA

Z techniky si zoberte tak sebou len najdôležitejšie: fotoaparát, Mobilní telefon, nabíjačku na Baterie a na mobil.

HYGIENICKÉ POTŘEBY

Nasledujú ešte hygienické potreby ako zubná kefka těstovinový, šampón, Mydlo alebo sprchový gel, opaľovacie mlieko alebo krém s vysokým ochranným dostatočne faktorom, mlieko po opaľovaní, Hrebeň, Papierové vreckovky, vlhčené obrúsky, dezodorant, pre Pánov potreby na holenie.

ZBALTE EFEKTÍVNE

Ťažké předměty, jako jsou boty a kosmetika dajte na spodok kufru. Zrolované tričká, šály, tepláky jsou naplněné první vrstvou. Zrolováním předídete i zbytočnému pokrčeniu. Spodní vrstvu překryjte roztastým uterákem nebo velkými tričkami, čímž vytvoříte druhý podchod. Nasledujú košele, blúzky, nohavice, sukne. Navrch dajte mäkké předměty, jako je mikina.

+ 1 rada: Starostlivo si prečítajte informácie, čo všetko vam poskytuje Dany apartmán alebo hotel, aby ste nezabalili zbytočné veci!

Ubytovanie vo Velkom Mederi, náš apartmán Aquasleep sa snaží svojim hosťom davat informácie, čo sa týka doplnkových služieb vybavenia jednotlivých apartmánov. Přečtěte si tyto informace, zarezervujte si termín dovolených a zabalte svůj kufor. Tešíme se na Vás, jste srdečně vítaní!