Co všechno vám nabízí Thermal Corvinus?

Už jsme vám prozradili, že od ubytování Aquasleep se nachází pouhých 120 m od termální koupaliště Thermal Corvinus. A co všechno vám nabízí? Čtěte dál!
Thermal Corvinus vás čeká celoročně s širokou škálou forem odpočinku a zábavy. Každá věková kategorie, mladí, senioři, děti i sportovně orientovaní zde najdou to, co hledají.

Hledáte místo na relax?

V bazénech termálního koupaliště využívají vodu z vlastního termálního pramene. Geotermální voda pochází ze dvou vrtů vzdálených od sebe 327 m. Jedna se čerpá z hloubky 1626 - 1675m a 1720 - 1791m a druhá z 1073 - 1438 m. Teplota vytékající vody má 72 a 56 ° C. Geotermální voda má blahodárné účinky na pohybové ústrojí a klouby.

Relax vám nabízí i finská a infra sauna a různé masáže, které mají také dobré účinky na lidský organismus. Vaši regeneraci podporuje i solná jeskyně, mořský lázeň, akupresurní masážní lůžko CERAGEM, magnetoterapie BEMER a rybí pedikúra.

Máte děti?

THERMAL CORVINUS Velký Meder myslí i na nejmenší a nabízí široké možnosti ke strávení dovolené i pro rodiny s dětmi, a to v každém ročním období. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici: krytý rodinný zábavný bazén s vodní věží, krytý bazén s celoročními tobogány, krytý dětský bazén, plavecký bazén a celoroční hřiště ve vstupní hale. V létě dětičky čekají tobogany, dětský bazén s hracími elementy, dětská hřiště (Hrad orla mořského, a Želví hrad), Tarzan lezecká dráha, sportovní hřiště a Ostrov drobečky. Kromě toho i animátoři připravují různé atrakce pro děti.

Aktivní odpočinek?

Jste na dobrém místě. V letní sezóně jsou k dispozici pro milovníky aktivního odpočinku sportovní hřiště, jako nohejbalové a volejbalové hřiště, dále tobogánových park s tobogány a čeká vás i lanová dráha Tarzana.

Vyberte si město Veľký Meder, vyberte si ubytování ve Velkém Mederu u nás, v apartmánech Aquasleep. Všechny tyto výše zmíněné zážitky budete mít pouze pár metrů od ubytování. Těšíme se na Vaši návštěvu.