Články

Chyběli jste v letní dovolené? Naplánujte ji na podzim. Apartmány Aquasleep na vás čekají po celý rok.

U opic jsou svátky spojeny s dvěma nebo třemi letními měsíci. Ale proč byste na podzim neměl přestávku? Dovolená v této sezóně je již mimo sezónu, takže obvykle očekáváte více míru. Bazény a hotely nejsou přeplněné turisty, vyhnete se davu lidí a užívat si klidné dovolené.

Už jsme vám prozradili, že od ubytování Aquasleep se nachází pouhých 120 m od termální koupaliště Thermal Corvinus. A co všechno vám nabízí? Čtěte dál!
Thermal Corvinus vás čeká celoročně s širokou škálou forem odpočinku a zábavy. Každá věková kategorie, mladí, senioři, děti i sportovně orientovaní zde najdou to, co hledají.

Hledáte místo na relax?

Minule jsme Vám dali tipy na to, proč a jak si vybrat apartmán. Nyní bychom Vám představili naše apartmány, abyste viděli, co všechno vám nabízíme a proč jsme ideální volbou při hledání ubytování ve městě Veľký Meder.

Poloha

Moderně zařízený apartmán Aquasleep, Aquasleep II a Földes se nacházejí v tiché čtvrti města Velký Meder, pouhých 120 m od termálního koupaliště. Takže příjemné osvěžení v bazénech je pouze na krok. V blízkém okolí najdete i obchody a restaurace.

Cena

Představte si, že už jste zažili příjemné ubytování, jste si vybrali dovolenou. Teraz následuje praktická část, zabalit kufor. Dáme ti pár tipů, co všechno a jak zbalit.

PÍŠTE ZOZNAM

Napište si seznam všech věcí, které chcete vzít s sebou.

6 VECÍ, NA KTORÉ NESMIETE ZABUDNÚŤ

Ubytování na dovolené je důležitým faktorem, protože může celý zážitek umocnit, nebo všechno pokazit. Najít ubytování v dnešní době je snadné, ale najít opravdu dobré a kvalitní ubytování už vyžaduje určitý čas. Minule jsme vám prozradili, proč si vybrat apartmán jako zařízení na dovolené. Přestože každý z nás má jiné preference, nyní vám zkusíme dávat tipy na to, jak najít ten správný apartmán.

Už máte destinaci dovolené a našli jste i ubytování. Ani město Velký Meder, ani ubytování Aquasleep vás určitě neklame. Dnes vám stručně představíme, co všechno se dá podívat v okolí Velkého Mederu.

Během plánování dovolené je důležitou otázkou typ ubytování. Když už máte vytyčenou destinaci, následuje hledání vhodného ubytování. Někteří raději zvolí hotel, jiní upřednostňují apartmány. Oba typy ubytování mají své výhody i nevýhody.

Pokud již máte vytyčený cíl vaší dovolené a rozhodli jste se o město Veľký Meder, tak bychom Vám to v krátkosti představili. Čekají na vás různé pozoruhodnosti, památky, osvěžující termální voda a samozřejmě různé zábavné a kulturní programy.

Velký Meder je město na Žitného ostrova s ​​bohatou historií. Přesné údaje o jeho vzniku neznáme, ale víme, že jak usedlost již existoval v době příjezdu Maďarů. V roce 1466 obec dostal od krále Matyáše výsadní listinu, se kterou ho povýšil na město s právem uspořádat každoročně tři jarmarky.

Příchodem léta stále více uvažujeme nad tím, kde bychom strávili alespoň několik dní bez povinností. Listujeme katalogy, surfujeme na internetu, abychom našli naše vysněné destinace. Někteří preferují zahraničí, moře a velkoměsta, jiní raději zvolí cestování v tuzemsku.